خرید سوله دست دوم
با تضمین کیفیت

سوله یکی از سازه های پرکاربرد در انواع صنایع است که دست دوم آن نیز بسیار پرطرفدار است. خرید سوله دست دوم مزایای زیادی از جمله کاهش هزینه ی اضافی را برای شما به همراه دارد. پس برای سفارش همین الان اقدام کنید.

خرید سوله دست دوم

نمونه کارهای موفق ما

مزایا خرید سوله دست دوم

  • تحویل سریع
  • آماده بودن سوله
  • هزینه ی کم تر
  • امکان انتخاب توسط مشتری

اخبار ایران سوله در خبرگزاری ها

خبرگزاری فارس
خبر آنلاین

چرا ایران سوله؟

تضمین کیفیت سوله

تضمین کیفیت سوله

ساخت سوله متنوع

ساخت سوله متنوع

متخصصان با تجربه

متخصصان با تجربه

خرید سوله ارزان

برای خرید سوله دست دوم همین الان اقدام کنید!

همین الان برای گسترش و رونق کسب و کار خود سوله متناسب را سفارش دهید و یا برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تفکرات اشتباه درباره سوله دست دوم

زمانی که مشتریان اطلاعاتی درباره ی سوله دست دوم بدست می آورند و یا با مشورت می کنند متوجه می شویم که تصورات اشتباهی درباره ی خرید سوله کارکرده دارند که باعث گمراهی آنها می شود اکنون برخی از این اشتباهات را بررسی می کنیم.

قطعات کهنه و کارکرده

خیلی از افراد اعتقاد دارند چون سوله ها دست دوم هستند قطعات سازه کارکرده و کهنه است و باعث عدم استحکام و مقاوت سوله می شود. اما در ایران سوله تمامی قطعات قبل از استفاده تست و بررسی می شوند در صورت رعایت استانداردها استفاده می شوند.

خرید سوله دست دوم

شک در تفاوت قیمت

به علت تفاوت قیمت سوله نو و دست دوم (40 تا 50 درصد تفاوت قیمت) گمان می کنند که سوله کارایی خوبی نخواهد داشت و نسبت به آن شک می کنند. اما چون این سوله ها دست دو هستند و از قبل ساختار آنها چیده شده است هزینه ی کمتری دارند.

حس محدود شدن

به دلیل اینکه این سوله ها از قبل ساخته شده اند، بسیاری از افراد فکر می کنند این ثابت بودن ابعاد آن ها را با مشکل مواجه می کند و ممکن است در کاربری آن اختلال ایجاد کند. در صورتی که با مشاوره درست و بیان انتظارات، سوله مناسب به آن ها پیشنهاد داده می شود که 90 درصد انتظارات آن ها را برآورده می کند.

اجزای اصلی در سوله سازی

قاب

وال پست

استرات

مهاربند

تاج

لاپه یا پرلین

سینه بند

پی

جرثقیل

رفتر

خرید سوله دست دوم

قاب: به مجموعه تیر و ستون ها قاب گفته می شود. تیرها به صورت ورق هستند، با توجه به مقطع برش داده می شوند و به هم جوش داده می شوند. دو سر ستون ها به صفحه ستون و تیرهای اصلی جوش می خورند.

خرید سوله دست دوم

وال پست: وال پست ساختاری غیر سازه ای دارد و نگه دارنده دیوار محسوب می شوند و دیوارها را با اتصال به اسکلت، در برابر باد و زلزله مقاوم می کند. 

خرید سوله دست دوم

استرات: استرات قطعه ای است مکانیکی برای مقاومت در برابر فشار طولی. تعداد استرات ها بستگی به عرض دهانه سوله دارد و طول آنها بین 5 تا 8 متر متغیر است.

مهاربند سوله

مهاربند: مهاربند یا بادبند باعث افزایش سختی طولی و تا حدودی عرضی می شود و باعث استحکام سوله در برابر باد و زلزله می شود. اجرای مناسب آن اهمیت بالایی دارد و اجرای نامناسب نه تنها باعث استحکام نمی شود بلکه نتیجه عکس داده و سبب پیچش می شود. 

تاج سوله

تاج: به محل اتصال دو رفتر که قسمت بالایی فریم است، تاج سوله می گویند.

پرلین سوله

لاپه یا پرلین: لاپه ها یک تکیه گاه برای تیرهای عمودی در سازه هایی با سقف شیب دار مانند سوله ها هستند. همچنین دو ستون که فاصله زیادی با هم دارند نیز به وسیله پرلین به هم متصل می شوند. لاپه بار سقف را به اجزای اصلی سازه پشتیبان منتقل می کنند.