دیوار سوله دست دوم

دیوار سوله دست دوم از لحاظ اقتصادی برای کاربران بسیار مقرون به صرفه است. از اینرو باید با دقت و توجه خاصی انتخاب و خریداری شوند. از دیوار سوله دست دوم جهت ساختن و تکمیل نمودن دیوارهای سوله های انباری ها، بهداشتی، کشاورزی، ورزشی، تجاری، دامپروری و صنعتی استفاده می شود.

آشنایی با انواع دیوار سوله

دیوار سوله | انواع دیوار سوله دست دوم | خرید دیوار سوله |

بهتر است ابتدا با انواع دیوار سوله به خوبی آشنا شوید. زیرا دیوارهای سوله دارای انواع مختلفی می باشند که هر کدام دارای کاربرد خاصی هستند. از اینرو انواع مختلف دیوارهای سوله عبارتند از: دیوار ساندویچ پانل پلی یورتان، دیوار ساندویچ پانل پلی استایرن، دیوار سوله با بلوک سیمانی، دیوار سی و پنج سانتی با آجرنما10 سوراخه، دیوارهای سوله با بلوک  aac.

دیوار ساندویچ پانل پلی یورتان: از این نوع دیوار بیشتر برای ساخت سالن های سردخانه ها استفا ده می شود. این مدل دیوارها بهترین گزینه از لحاظ عایق حرارت و عایق صوتی محسوب می شوند.

دیوار ساندویچ پانل پلی استایرن: این نوع دیوارها بسیار شبیه دیوارهای ساندویچ پانل پلی یورتان می باشند. دیوار ساندویچ پانل پلی استایرن دارای کیفیت پایین تری است و میزان مقاومت آن در برابر صدا و حرارت نسبت به دیوارهای ساندویچ پانل پلی یورتان کمتر می باشد.

دیوارهای سوله با بلوک aac : طبق تحقیقات به عمل آمده این نوع دیوارها بهترین نوع دیوار برای سوله می باشد. زیرا علاوه بر اینکه از قیمت مناسبی برخوردار هستند از لحاظ عایق حرارتی و عایق صوتی دارای کیفیت بسیار بالایی نسبت به بقیه انواع دیوارها می باشند. در واقع بهترین نوع دیوارها برای سوله ها به شمار می آیند.

دیوارسوله با بلوک سیمانی: این نوع دیوارها برای ارتفاع های کمتر از ۸ متر مناسب و پرکاربرد می باشند. از ارزانترین نوع دیوار سوله به شمار می آیند.

دیوار سی و پنج سانتی با آجرنما10 سوراخه: این نوع دیوارها نسبت به دیوارهای بلوک سیمانی از استحکام بالایی برخوردار هستند همچنین میزان مقاومت آنها از لحاظ عایق صوتی و دما بیشتر می باشد. در ساخت این نوع سوله ها از آجر زرد رنگ 8 سوراخه استفاده می شود.

آشنایی با معیارهای خرید دیوار سوله دست دوم

یکی از نکاتی که در خرید دیوار سوله دست دوم باید در نظر گرفته شود کیفیت سوله های مورد نظر می باشد. همچنین باید مواردی را انتخاب نمود که از وزن بالایی برخوردار نباشد زیرا در صورت خرید سوله های سنگین ممکن است هزینه ای مساوی با سوله های نو را پرداخت نمایید.

از دیگر نکات مهم و قابل توجه میزان مقاومت دیوار سوله دست دوم از لحاظ عایق صوتی و دما می باشد. در واقع دیوارسوله دست دوم باید عایق مناسب صوتی و گرمایشی باشد و از اتلاف انرژی جلوگیری کند و مانع از خروج صدا شود. این ویژگی باعث صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد.

همچنین بهتر است سوله هایی را متناسب با محیط مورد نظر خود انتخاب و خریداری نمایید. دیوار سوله دست دوم باید محیط سازگاری کافی را داشته باشد و از استانداردهای زیست محیطی به خوبی بهره مند باشد. از دیگر مواردی که در هنگام خرید دیوار سوله دست دوم  باید به خوبی مورد توجه قرار گیرد این است که در برابر آتش سوزی و صاعقه مقاوم باشد.

ساندویچ پانل دیواری | ساندویچ پنل سوله |

مزایای خرید دیوار سوله دست دوم از ایران سوله

ایران سوله یکی از بزرگ ترین و معتبرترین مراکز فروش سوله های دست دوم در ایران به شمار می آید. این مرکز تمامی سوله های دست دوم را در صورت نیاز به تعمیر توسط کارشناسان و متخصصان کار آزموده به خوبی تعمیر و رنگ آمیزی می کند. ایران سوله تمامی سوله های دست دوم را  با کیفیتی در حد سوله های نو به مشتریان خود تحویل می دهد. همچنین تمامی سوله های دست دوم این مرکز دمونتاژ شده و در انبارهای مجموعه دپو شده اند.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!