سقف سوله دست دوم

سقف سوله دست دوم را با اطمینان و آسودگی خیال می توانید از ایران سوله تهیه و خریداری نمایید. با توجه به اینکه سقف یکی از ارکان های اساسی در ساختار و طراحی هر بنایی به شمار می آید از اینرو باید سعی نمود سقف سوله دست دومی را که از کیفیت و استانداردهای لازم برخوردار است انتخاب نمود.

آشنایی با انواع سقف سوله ها

امروزه برای ساختن سقف سوله ها از انواع مختلفی استفاده می شود. در واقع سقف سوله ها براساس نوع کاربری که دارند به سه قسمت ساندویچ پانل با فوم عایق پلی استایرن، پانل ساخته شده با ورق گالوانیزه و پشم شیشه و پانل ساخته شده با ورق آلومینیومی و پشم شیشه تقسیم می شوند. در بین این مدل های مختلف ساندویچ پانل با فوم عایق پلی استایرن یکی از جدید ترین مدل ها به شمار می آید و دارای خاصیت ضد آب، نسوز بودن و عایقاستاندارد  حرارتی  و رطوبتی می باشد.

سقف سوله دست دوم | شیروانی سوله دست دوم | سقف سوله | شیروانی سوله | پوشش سوله دست دوم
سقف سوله دست دوم

معیارهای انتخاب سقف سوله دست دوم

همانطور که می دانید از سقف سوله دست دوم جهت ساختن سقف های واحدهای تولیدی، مرغداری ها، سالن های ورزشی، ویلاها و… استفاده می شود. یکی از نکاتی که در اجرای یک سقف مد نظر باید قرار گیرد امنیت و مقاومت آن می باشد. از اینرو باید سعی کنید سقف سوله دست دومی را انتخاب نمایید که در برابر زلزله، باد و آتش سوزی مقاوم است. همچنین باید سوله ای را انتخاب کنید که از مقاومت بالایی در برابر بارش سنگین برف و باران و نور آفتاب برخوردار باشد. بهتر است بدانید که برای اینکه سقف سوله از استحکام بالایی برخوردار باشد یک مهار بند که به صورت کششی طراحی شده است دور تا دور سقف قرار می دهند تا انسجام لازم را در سقف به وجود بیاورد. استفاده از این مهار بند باعث می شود سقف سوله در برابر باد، بارش سنگین برف و باران و … مقاوم باشد.

از دیگر نکات مهم در انتخاب سقف سوله دست دوم سبک بودن در عین مقاومت بالای آن است. زیرا به هنگام وقوع زلزله دیوارها سریع تر از سقف آسیب می بینند از اینرو اگر وزن سبکی داشته باشند خسارت ناشی از زلزله به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند.

پوشش های سوله های سقف باید عایق مناسب گرمایشی و صوتی باشد و از استانداردهای زیست محیطی برخوردار باشد تا سبب آسیب به محیط زیست نشود. همچنین باید سعی نمود سوله را متناسب با محیط مورد نظر و با توجه به شرایط آب و هوایی خود انتخاب کرد،  تا بتوانید برای مدت  زمان بیشتری از آن استفاده کنید. به همین دلیل باید سوله هایی را انتخاب نمود که از طول عمر بالایی برخوردار باشند.

از دیگر نکات مهم در انتخاب و خرید سوله سقف دست دوم این است که سال زیادی از ساخت آن نگذشته باشد. تا پوسیدگی و اصطکاک زیادی را نداشته باشد.

انواع سقف سوله
انواع سقف سوله

مزایای خرید سقف سوله دست دوم از ایران سوله

همچنین برای خرید سقف سوله دست دوم نمی توان به هر مرکز فروشی اعتماد کرد. زیرا امروزه سقف های نامناسب و نامرغوب زیادی در بازار وجود دارند که خرید آن ها نه تنها برای متقاضیان و خریداران به صرفه نیست،  بلکه ممکن است خسارت زیادی را به دلیل بی کیفیت بودن به همراه داشته باشد.

از اینرو ایران سوله یکی از بهترین و معتبرترین مراکز فروش سقف سوله می باشد. این مرکز با داشتن کادری مجرب و کارآزموده بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. همچنین با توجه به شرایط آب و هوایی سقف سوله ها را در اختیار مشتریان قرار می دهد. از دیگر مزایای خرید از مرکز ایران سوله این است که تمامی سوله های آن از کیفیت بالایی در حد سوله های نو برخوردار می باشند.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!