مزایا سوله دست دوم

پرداختن به مبحث مزایا سوله دست دوم برای کسانی که دنبال یک سوله ارزان یا سوله دست دوم هستند، بسیار مهم می باشد. زیرا که با دانستن مزایا سوله دست دوم می توان با کمترین هزینه، صاحب یک سوله صنعتی یا با هرکاربرد دیگری شد. پس تا انتهای این مقاله با دقت با ما همراه باشید.

کاربرد سوله دست دوم

مهم ترین مزایا سوله دست دوم چیست ؟ همانطور که قبلا به این موضوع پرداخته بودیم، خرید سوله دست دوم در موارد زیر پر استفاده و پرکاربرد است؛ بنابراین قبل از پرداختن به مزایا سوله دست دوم مروری بر موارد استفاده از سوله ارزان یا سوله دست دوم می کنیم. از سوله دست دوم، در مکان ها و موارد مختلفی استفاده می شود که در ادامه به برخی از موارد کاربردهای آن اشاره خواهیم کرد.

ساخت انبارهای توزیع

انبارهای توزیع نیازی به سوله های نو ندارند. زیرا فقط برای نگهداری مواد از آن استفاده می شود. به همین دلیل اغلب افرادی که در حوزه توزیع مواد غذایی و سایر مواد مورد نیاز فعالیت می کنند اقدام به خرید سوله دست دوم می کنند. یکی از مهم ترین کاربردها و مزایای سوله دست دوم انتخاب آن ها برای انبارهای توزیع اجناس است. خرید سوله های نو قیمت زیادی دارد و معمولا مقرون به صرفه نیست.

ساخت سوله های سالن اجتماعات

قرار نیست همیشه برگزاری همایش ها ، اجتماعات و … در سالن برگزار شود. صاحبین این نوع از سمینارها می توانند از سوله دست دوم برای برگزاری این مراسمات بهره بگیرند. واقعیت است که رنگ آمیزی و تمیز کردن سوله دست دوم در مشهد و یا هرجای دیگر مقرون به صرفه تر از خرید سوله های نو می باشد. حتی اگر این سوله ها نیاز به تعمیر داشته باشند !

سوله دامداری و کشاورزی

دامداری و کشاورزی در برخی از مناطق ایران رواج دارد. صاحبین این مشاغل می توانند برای کشت مواد مورد نظر از سوله ها استفاده کنند. این نوع از سوله ها در ابعاد و ظرفیت های مختلفی تولید می شوند که انتخاب هر کدام از آن ها بستگی به شغل مورد نظر و نیاز کارفرما دارد.

ساخت سوله مکان های مذهبی

دین اسلام یکی از دین هایی است که مناسبت های زیادی در آن وجود دارد. مناسبت هایی مانند شادی و غم باعث می شود تا افراد زیادی گرد یکدیگر جمع شوند و آیین های مربوطه را اجرا کنند. سوله های دست دوم و نو برای این مکان ها مناسب اند. اما اگر می خواهید که هزینه کمتری بر شما تحمیل شود می توانید از سوله دست دوم استفاده کنید.

مزایا سوله دست دوممزایا سوله دست دوم

مزایا سوله دست دوم برای کسانی که مایل به خرید سوله دست دوم در عراق و ایران و داشتن سوله ارزان هستند، بسیار مهم و کاربردی می باشد. با دانستن مزایا و معایب سوله دست دوم، می توان در هنگام خرید با چشم بازتری اقدام کرد و در نتیجه انتخاب دقیق تری داشت. مزایا سوله دست دوم به شرح زیر می باشد 

استحکام و ایمنی

سوله ها دارای چارچوب فلزی و آهنی هستند. از این رو مقاومت زیادی نیز دارند. شرایط نا مساعد آب و هوایی از مهم ترین مواردی هستند که می توانند سوله ها را تحت تاثیر قرار دهند. اما به دلیل ساختار آن ها شاهد مقاومت و دوام بی نظیرشان هستیم. به نحوی که در بدترین شرایط آب و هوایی نیز ایمنی خود را از دست نمی دهند.

قیمت مناسب

در مطالب گذشته تحت عنوان ” کاربرد سوله دست دوم ” اشاره کردیم که اگر به دنبال سوله ارزان هستید ، انواع سوله های دست دوم گزینه مناسبی برای شما محسوب می شوند. این نوع از سازه ها نیاز به هزینه تعمیر و نگهداری کمتری نسبت به سوله های نو می باشند. به همین دلیل مشتریان بیشتری نیز دارند.ایران سوله در لوکیشن های متفاوت از جمله سوله دست دوم  در کربلا، خدمات ارئه می دهد 

سبک

سوله هایی که از تیر ورق ساخته می شوند وزن زیادی دارند. اما سوله های دست دوم به دلیل ساختار و نوع سازه از وزن کمتری برخوردار هستند. شاید این تصور برای شما به وجود آید که وزن کم باعث به خطر افتادن ایمنی آن می شود. در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است.

ابعاد و متراژ مختلف

سوله ها در ابعاد و اندازه های مختلفی ساخته می شوند و می توان کاربردهای زیادی را از آن ها انتظار داشت. حتما تا به حال نمایشگاه هایی را دیده اید که از سوله تشکیل شده اند. این نمایشگاه ها بسیار بزرگ اند و خرید سوله نو برای آن ها مقرون به صرفه نخواهد بود.

مقاوم در برابر زلزله

زلزله یکی از بلایای طبیعی است که می تواند هر نوع سازه ای اعم از خانه و آپارتمان را ویران کند. اما از آن جایی که سوله ها بسیار مقاوم هستند در برابر زلزله نیز واکنشی از خود نشان نمی دهند و می توان به ماندگاری آن ها در شرایط نامطلوب مانند زلزله امیدوار بود.

مزایا سوله دست دومسایر مزایا سوله دست دوم

در بخش قبل به مهم ترین مزایا سوله دست دوم در فسا و سایر شهر ها همچنین کاربرد آن اشاره کردیم. در ادامه به صورت تیتر وار به برخی دیگر از این ویژگی ها خواهیم پرداخت.
• انعطاف پذيري زياد سوله دست دوم
• امکان استفاده از مصالح متنوع در ساخت سوله
• توانايي اجراي سازه‎هايي با اشکال متنوع
• قابلیت جابجایی ، حمل و نصب مجدد سوله
• عایقکاری سقف و دیوارهای سوله
• نمای شیک آن ، صرفه جویی در زمان
• طراحی براساس آخرین استانداردها

قدرت سوله دست دوم

فونداسیون سوله دست دوم در کرمان و سایرشهر ها در برابر سایر سوله ها سبک تر و در مقایسه با سازه‎های مشابه تیرورق، انعطاف پذیری زیاد دارد . همچنین امکان استفاده از مصالح متنوع در ساخت ، نمای شیک ، عایق کاری سقف و دیوارها و امکان طراحی و اجرای سازه‎ هایی با ابعاد بزرگ از دیگر قابلیت ها و مزایا سوله دست دوم به شمار می آیند.

حتماً عزیزان مستحضر هستند که قبل از اینکه بخواهند برای خرید و تهیه سوله  دست ‌دوم در شیراز  اقدام کنند می ‌بایست جهت پیشگیری از هرگونه اشتباه و خسارت احتمالی از مشاوران خبره این حوزه استفاده کنند و به نکات مهم گفته ‌شده دقت نموده و اکیداً به کار ببرند.
از اینکه تا انتهای مطلب با ما همراه بودید، بسیار سپاس گزاریم؛ امیدوارم مطالب به اندازه کافی برای شما مفید بوده باشد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!