رنگ اپوکسی در سوله دست دوم

خرید سوله دست دوم
بهمن ۹, ۱۳۹۴
جرثقیل سقفی در سوله
بهمن ۲۱, ۱۳۹۷

رنگ اپوکسی در سوله دست دوم


سوله دست دوم با رنگ اپوکسی

در فرآیند اجرای پوشش دهی و رنگ آمیزی اسکلت سوله نیاز به راهکارهایی وجود دارد که سطوح فلزی استراکچر از هر گونه سطح سست و لغزنده ، گرد و خاک ، مواد روغنی و گریس و پوشش های رنگی قدیمی تمیز شوند.

یکی از راهکارهای صنعتی که برای پاکسازی مواد زاید از روی سطوح فلزی به کار می رود ، سند بلاست می باشد که با توجه به شرایط کار از مسباره و سیلیس استفاده بیشتری می شود.

سند بلاست به خاطر ماهیت صنعتی خود و تولید آلایندگی (ذرات سیلیس و شن صنعتی ) متناسب برای اجرا در شهرک های صنعتی می باشد و بر روی سطوح صنعتی کاربرد بالایی دارد.

تفاوت اپوکسی زینک ریچ و اپوکسی رویه در رنگ آمیزی سوله

در بین پوشش های اپوکسی این دو پوشش – اپوکسی زینک ریچ و اپوکسی رویه رال – در رنگ آمیزی صنعتی نقش مهمی دارند و با داشتن مقاومت های عالی مکانیکی و شیمیایی در برابر عوامل خورنده پوشش ایده آل برای پوشش دهی می باشند.

اپوکسی زینک ریچ در واقع نوعی پرایمر یا ضد زنگ محسوب می شود و با داشتن فلز روی در ساختار شیمیایی خود یک لایه مقاوم و به مانند گالوانیزه بر روی سطوح فلزی ایجاد می کند و نقش عمده این پوشش صنعتی ، ایجاد سطحی عایق در برابر عوامل اکسایش و زنگ زدگی ایجاد می کند.

به طور کلی پوشش های اپوکسی هر کدام نقشی تخصصی را بر عهده دارند و با کنار هم استفاده شدن این رزین های مختلف یک پروژه تکمیل و با کیفیت کامل اجرا می شود.پوشش های اپوکسی در سوله دست دوم برای شهر هایی با آب و هوای شرجی مانند بندر عباس ، کیش ، گناوه و … نقش بسیار مهمی در طول عمر سازه دارد .

سازه هایی که در پوشش پوشش آنها از رنگ اپوکسی استفاد شده است ، نسبت به سازه های بدون رنگ اپوکسی برتری دارند.

دیدگاه ها بسته شده است